מיתוג השם שלכם ברשת

בתחומים מסוימים, כולל תחומים של בעלי מקצוע, הציבור לא נותן אמון מידי. זה קרה בין היתר בזכות התכנית של חיים הכט, אבל גם בתחומים אחרים כמו קידום אתרים, בניה ועיצוב אנשים לא ממהרים לקחת החלטה. מי שיש לו עסק, צריך לקחת בחשבון, שאנשים ירצו לחופש מידע עליו ברשת. זאת הסיבה שאנשים עושים ניהול מוניטין ברשת במקרה של פרסום שלישי. אבל גם אם מעולם לא פורסם עליכם משהו שלילי ברשת, ואתם לא צריכים ניקוי מוניטין, יש לכם את האפשרות למתג את עצמכם ברשת על השם שלהם. איך עושים זאת? בין היתר ע"י הדרכים הבאות.

branding

כתיבת מאמרי אורח באתרים ידועים –  אתרי חדשות הם אתרים תמיד טובים לפרסום מאמרי אורח.
אפשר לעשות זאת ב 2 דרכים:

  1. לקנות את הזכות –  כלומר לדאוג שהמאמר שלכם יפורסם במדור היח"צ של אחד האתרים. קחו בחשבון שלפי הנחיות גוגל אסור לעשות זאת, אלא אם כן מדובר בקישור נו פולאו, אבל מקדמי אתרים רבים עושים זאת. זה יכול להיות טוב לקידום אתרים, אבל בנושא מיתוג על השם שלכם – השיטה השנייה מחשבת לאיכותית ויעילה יותר.
  2. פרסום מאמר אורח איכותי –  בחינם. ללא עלות רק כי הוא טוב. עשיתי את זה כמה פעמים באתרים. זה היה מאמר שהביא תנועה רבה לאתר ותרם גם לי. במצב כזה, יש אתרים שלא ידרשו מכם כסף כלל כי הם מודעים לתועלת ההדדית. כאשר מדובר במאמר שלא נוצר לצורך יח"צ, אלא במאמר באמת איכותי –  כדאי לעשות זאת.

השתתפו בדיונים בקבוצת פייסבוק – לקוחות רבים נמצאות בקבוצות מקצועיות שעוסקות בנושא שלהם. רבים מהם צופים ולא לוקחים חלק פעיל אבל הם עוקבים אחרי דיונים. כדאי גם לכם לקחת שם חלק פעיל. לענות על שאלות מורכבות ולא רק להציע את השירות שלכם כאשר מישהו מחפש אותו. ככל שיכירו יותר את השם שלכם, כך המיתוג שלהם יהיה טוב יותר. ובכל זאת, צריך לדעת את הגבול בין שימוש יעיל בקבוצה ולבין הספמה.

נהלו בלוג מקצועי באתר שלכם – אחת הדרכים הטובות ביותר למתר את עצמכם היא בעזרת בלוג מקצוע באתר שהגולשים יקראו אותו. הם יחזרו לאתר שלכם, יהי באפשרותם להבין טוב יותר את האג'נדה שלהם. ככל שהתוכן יהיה יותר ייחודי ומקצועי, כך תוכלו יותר לבדל את עצמכם מאחרים ולמתג את עצמכם בצורה הטובה ביותר שניתן. אל תוותרו על כך.  1-2 מאמרים איכותיים בשבוע, יכולים לסייע לכם רבות במיתוג השם ולא רק לתרום לקידום האתר שלכם.

באדיבות: www.lichterseo.com

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *