בניית אתר טוב לקידום אורגני

בניית אתר וקידום אתריםאתר איכותי הוא אתר שנותן לכם את התשתית הטכנולוגית המלאה כדי להתברג במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל. קוד איכותי, שימוש בפלטפורמות הטכנולוגיות המתקדמות בעולם ויצירה של חווית משתמש שמותאמת במיוחד לקהל היעד שלכם הם המפתחות לבניית אתר וורדפרס כדי לנצח בכל מילת מפתח.

מבנה האתר ומערכת הניהול

תכנון מדוקדק של מבנה אתר האינטרנט מספק לגוגל אפשרויות סריקה מתקדמות ונחשב לאחת הנקודות החשובות בכל הנוגע לתחום הקידום האורגני. בחירה בעיצוב נכון, בנייה של תפריט איכותי ויצירה נכונה של קישורים פנימיים יאפשרו לאתר שלכם להיות מדורג גבוה יותר. שימוש בפלטפורמות אשר מתבססות על קוד פתוח נחשבות לאיכותיות יותר לביצוע תהליכי קידום ומאפשרות ביצוע התאמות נקודתיות באופן קל ופשוט.

חווית משתמש כמפתח לקידום אתרים מודרני

חווית המשתמש תורמת באופן משמעותי הן לגולשים שלכם והן למיקום שלכם בתוצאות החיפוש. אתרים שאינם מציעים חווית משתמש קלה ואינטואיטיבית גורמים לנטישה מהירה של האתר ומסמנים לגוגל שהאתר לא ידידותי ולא נוח לשימוש. אתר שמספק חווית משתמש איכותית מאפשר לגולשים להישאר זמן רב יותר בכל עמוד ולהתעמק בתכנים השונים שאתם מציעים. עוד על חווית משתמש מול קידום אתרים.

התממשקות מלאה עם רשתות חברתיות

קידום אתרים אורגני נשען יותר מאי פעם על סיגנלים שמקורם ברשתות החברתיות המובילות. פייסבוק, ווטסאפ ויוטיוב יצרו מהפכה בחיים של רובינו ונחשבים לנקודות המפתח בקידום אתרים מודרני. יצירת כפתורי ניווט נוחים ומעוצבים בקפידה – יספקו לכם תוצאות בפן השיווקי ויתרמו למאמצי הקידום באופן משמעותי.

טעינה מהירה – תוצאות מהירות

טעינת האתר נחשבת לאחד הפרמטרים החשובים ביותר בתחום הקידום האורגני ואחת הנקודות החשובות ביותר בבנייה של אתר אינטרנט חדש. ביצירה של אתר איכותי אנו שואפים לצמצם את זמן הטעינה שלו למינימום ההכרחי. למרות שישנה חשיבות לסוג השרת ולמיקום שלו, קוד עוצמתי ומינימלי נותן לכם נקודת פתיחה נהדרת במאבק על המיקום שלכם בגוגל. אתרים איטיים מרמזים לגוגל כי ישנה בעיה בחוויית המשתמש ונוטים לקבל ציון איכות נמוך במיוחד.

רספונסיביות

בעידן שבו 65% מכל הפעילות האינטרנטית מתבצעת במכשירים ניידים, אתר רספונסיבי מהווה חלק אינטגרלי ממאמצי הקידום. מספרים אלו הפכו את האתרים שלא מתאימים לצפייה בסמארטפונים ובטאבלטים לפשוט לא רלוונטיים למרבית האוכלוסייה ולפרמטר חשוב במיוחד בעבור גוגל. אתרים רספונסיביים אשר נבנו בטכנולוגיות המתקדמות בעולם כגון: HTML5 וCSS3 מעניקים לכם נקודות זכות חשובות בקידום האתר הבא שלכם.

תמונות, אנימציה וגרפיקה

בבנייה של אתר אשר מורכב ממספר רב של תמונות, אנימציה וגרפיקה באיכות גבוהה, ננסה לבצע דחיסה וכיווץ אופטימלים ולבחור בטכניקה האולטימטיבית לכל עבודה. כדאי לדעת שבעזרת קוד איכותי ניתן לקבוע מתי כל אלמנט יופיע, באיזה שלב של הגלישה הוא ייטען ולמקסם את המראה החיצוני של האתר בלי להסתכן בפגיעה במיקום שלו בגוגל ובכך לבצע בניית אתר באופן מקצועי ושיקודם בצורה נכונה בגוגל.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *