איך תתאימו את הלוגו לעסק שלכם

התאמת לוגו לעסק בצורה הרמונית ומושלמת מצריכה מחשבה רבה. כדי ליצור לוגו מיוחד, יש לחשוב בצורה מקורית ולעיתים יש להיעזר בחברה לעיצוב לוגו שתסייע לכם לעצב את הלוגו המושלם והמקורי. אבל לפני שאתם רצים ומשלמים כסף למעצב ישנם מספר דרכים להתאים את הלוגו לעסק שלכם.

לוגו לעסק

התאימו את הלוגו לשם העסק – כאשר אתם מעצבים את הלוגו שלכם חשוב שהלוגו יתאים לשם העסק. לעיתים רבות משתמשים בשם העסק ללוגו, כמו למשל שמבצעים שימוש במספרים לבניית הלוגו. ניתן לראות שימוש מסוג זה בלוגו של חברות כמו זר4U או חברות כמו להקת בת7 וכדומה. נסו להשתמש עד כמה שניתן בנתונים של השם של העסק שלכם למען בניית הלוגו.

בדקו מי המתחרים שלכם – נסו להבין כיצד נראים הלוגואים של המתחרים בתחום. בדקו כיצד נראית הגרפיקה שלהם וכיצד תוכלו אתם לבלוט מבין המתחרים השונים. בדקו גם כיצד נראה לוגו של חברות מתחרות בחו"ל בדקו האם אתם מתחברים לסגנון ונסו להביא לקהל הלקוחות משהו חדשני מתחום זה.

אל תסבכו את העניינים – בעיצוב לוגו חשוב לשמור על פשטות, בין אם מדובר בפשטות הצבעים של הלוגו, בבהירות של העיצוב ובמראה הכללי של הלוגו. נסו לשמור על מראה פשוט וברור שייחקק בצורה טובה בזיכרון של הלקוח ויעביר את המסר בברור.

גודל לוגו שישמור על מראה נכון – חשוב שהלוגו יהיה בגודל טוב ונכון. שימו לב שגודל הלוגו הינו טוב וברור וכי הוא גודל שמתאים לעיצוב על כל אלמנט. לוגו בגודל טוב צריך להתאים לכל מקום גם על שקיות, על מפיות, על כוסות ועל כל מקום שתרצו להטביע את הלוגו בצורה ברורה.

בחרו גופן אותיות מתאים – עיצוב לוגו מחייב בחירה נכונה של גופן אותיות. כיום יש מגוון רב של גופני אותיות המתאמים לקונספטים שונים של לוגו. בעיצוב לוגו יש להתאים את הגופן הנכון לקונספט הכללי של הלוגו שלכם. לדוגמא לוגו למאפייה ביתי יתאפיין בגופן מעט מיושן, לוגו של חברת הייטק יתאפיין בגופן חדשני וכן הלאה.

שמרו על הכללים והטיפים שנתנו במדריך ותוכלו לעצב לוגו מושלם.

אולי תרצו לקרוא על: בניית אתר טוב לקידום אורגני

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *