מתקפות סייבר בבחירות 2019

המידע באדיבות Comsec Global

 מדינת ישראל היא דמוקרטיה גאה ואפשר לומר כי הדבר החשוב ביותר בכל דמוקרטיה זה הבחירות של העם. הבחירות זה הזמן בו העם מביע את דעתו וקובע את הממשלה ואת הכנסת אשר ישפיעו על העם ויקבעו מה תהיה המדיניות בשנים הבאות. לכן זה אך טבעי שהאיובים שלנו מנסים להשפיע על הבחירות הללו ומנסים להטות אותם לטובתם. כך אפשר לראות כי היו הרבה מאוד מתקפות סייבר בבחירות 2019 וזאת מתוך מטרה לשנות את המציאות שבה אנו חיים ואת הבחירות של עם ישראל. אין ספק כי לרשות הסייבר ולשב"כ אשר אחראים על הגנת הסייבר הייתה עבודה מאוד קשה אך ניתן לומר כי הם עמדו בה בגבורה. על רקע זה אנו חייבים לציין כי בסופו של דבר הגנת הסיייבר תלויה לא בתוכנות כי אם באנשים ועל כן מדינת ישראל צריכה לעשות הכול בכדי להעסיק את האנשים הטובים ביותר בתחום זה.

מה אפשר ללמוד ממתקפות סייבר בבחירות לעולם העסקי?

כאשר אנו מדברים על מתקפות סייבר בבחירות 2019 אנו צריכים לזכור כי לא כל ההגנה הייתה אצל רשויות הממשלה וכי לחברות פרטיות הייתה השפעה לא פחות גדולה על הנעשה. על רקע זה אנו חייבים לציין כי חברה אשר הגנה על עסקים או על רשויות המדינה היא חברה הרבה יותר מקצועית וברמה הרבה יותר גבוהה ולכן כדאי לפנות אליה. על כן כאשר אתם פונים אל חברה מסוימת כדאי לכם לבחון האם היא מקצועית דיה והאם היא עסקה בתחום הסייבר בבחירות וכך תדעו כי זו חברה שכדאי להעסיק אותה וזהו משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון.

פונים אל חברת אבטחת מידע? שימוו לב לאנשי המקצוע בה

כאשר אתם פונים אל חברה עסקית בשביל פתרונות אבטחת מידע וסייבר אתם צריכים קודם כל לבחון את אנשי המקצוע בה. עליכם לבחון האם הם מנוסים, האם הם איכותיים ואיפה הם עבדו בעבר וכך תוכלו להיות בטוחים כי החברה הזאת היא אכן מקצועית ואכן כדאי להעסיק אותה ולא אף חברה אחרת.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *