דרור אלון

דרור אלון

כשאנחנו רוצים לפרסם את העסק שלנו באינטרנט, כשאנחנו רוצים לפרסם את השירותים שלנו, בין אם אנחנו בעלי מקצוע, בין אם אנחנו מעצבים, בין אם אנחנו עוסקים בייצור מוצרים או במתן שירותים, הרי שאנחנו צריכים להיעזר באיש מקצוע שידע איך לחשוף אותנו בפני הקהל הרחב בצורה אופטימאלית.

דרור אלון הוא בעל ניסיון של למעלה מ-13 שנה בתחום השיווק באינטרנט. בין היתר הוא מספק שירותי קידום ממומן ואורגני בגוגל, שירות פרסום ושיווק ברשתות חברתיות, שירות פרסום ושיווק על פי פרמטרים מוגדרים, בהתאם לצרכים של הלקוח. בעולם בו האסטרטגיות משתנות כל הזמן, בעולם בו המטרות יכולות להשתנות במהירות, יש צורך לעבוד עם איש מקצוע מנוסה שמבין כיצד לקרוא את המצב ולהתנהל בהתאם על מנת לספק את הצרכים של הלקוח באופן מלא.

שיווק וקידום באינטרנט הוא לא דבר פשוט בהכרח. יש לא מעט מתחרים, יש לא מעט כלים שצריך לעבוד איתם, נתונים שצריך להתייחס אליהם, וכמובן שמעל לכל יש מטרה אחת, שהלקוח שלנו יקבל את המוצר הטוב ביותר בשביל שיוכל ליהנות מהחשיפה הטובה ביותר. חשיפה ממוקדת, רלוונטית, ורבה ככל שניתן.

דרור אלון בעזרת הידע הנרחב שצבר במהלך השנים, הניסיון שלו בתחום ובפרט בזכות עבודה עם לקוחות מתחומים שונים, יודע בדיוק איך לגשת אל כל לקוח ואיך לייצר עבורו תוכנית שיווק וקידום, הן בגוגל, והן ברשתות חברתיות שונות. הכל בהתאם לתקציב שעומד לרשות הלקוח ובהתאם לצרכים שלו.

בתחילה הוא בוחן את הצרכים של הלקוח, מה בדיוק הוא מחפש, למה הוא זקוק, לאחר מכן הוא מאפיין את סוג העסק של הלקוח ואת השטח בו הוא פועל, מי הם המתחרים שלו ואיזה כוח יש להם, לאחר מכן הוא עושה מחקר מקיף של כל הביטויים הנדרשים, מחקר מקיף כיצד לייצר את תוכנית השיווק הטובה ביותר עבור הלקוח שלו, ואז הוא מציג אותה בפני הלקוח ועל פיה הוא עובד.

כמובן שכל שלבי העבודה שקופים ללקוח, מקבלים את אישורו ובסופו של דבר, זוכים לתוצאות איכותיות שהלקוח נהנה מהן.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *