3 תוכנות מומלצות לעיצוב גרפי

העולם של עיצוב גרפי, השתנה באופן מהותי בעשרים-שלושים השנה האחרונות, בזכות העובדה שאל תוך התחום נכנסו אינספור תוכנות חדשות אשר שינו את כל צורת העבודה וההתייחסות לתחום ולשימושים השונים שעושים בו.

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של תכונות אשר מתאימות לעיצוב גרפי, בין אם מדובר בתוכנות שמתאימות לעיצוב של מוצרים, מודעות פרסום ושיווק או לכל צורך אחר. לכן, מעצב גרפי שרוצה להשתלב בתחום בצורה טובה ומקצועית, חייב להכיר את התוכנות שקיימות בשוק, הוא חייב להיות מעודכן בכל מה שקורה בתחום ויתרה מזו, הוא חייב לדעת כיצד לעבוד עם התוכנות השונות, מן הסתם. עליו לדעת את ההבדלים ביניהן, כיצד כל תוכנה יכולה לעזור לו, מה הם השדרוגים והעדכונים האחרונים של כל תוכנה, ועוד.

תוכנות מומלצות לעיצוב גרפי

בדיוק כמו שרופאים חייבים להכיר את המוצרים והאביזרים הכי חדישים בתחום, ויועצי מס חייבים להכיר את התקנות האחרונות בתחום המיסוי, כך מעצבים גרפיים חייבים להכיר את כל מה שכרוך בתחום העיצוב מהיבטים שונים.

מה הן התוכנות המומלצות בתחום

פוטושופ – אין צורך להכיר את התוכנה ששינתה את כל מה שאנחנו מכירים על עיצוב מהיבטים שונים. לתוכנה יש כלים רבים ומגוונים שמאפשרים לייצר עיצובים שונים, התוכנה מאפשרת לתקן כל תמונה וכל עיצוב. ללא ספק מדובר בתוכנת עיצוב גרפי שאף מעצב לא יכול שלא לעבוד איתו.

PDF REDIRECT  – בדומה לתוכנות רבות אחרות, תוכנה זו מאפשרת להמיר קבצים למסמכי PDF. זה מקל ברמות שונות על המעצבים להציג את מה שהם צריכים בפני הלקוחות שלהם. כך אלה לא צריכים להתקין על המחשבים שלהם תוכנות עיצוב מסובכות, כך הם יכולים לראות את הקבצים לא רק במחשב אלא גם בפלאפון או בטאבלט.

אילוסטייטר – עוד תוכנה שאף מעצב גרפי לא יכולה בלעדיה. מדובר בתוכנה שמאפשרת לשחק עם פונטים וטקסטים, להתאים בצורות שונות, לעצב כל ביטוי וכל אות, לאייר את הטקסט באמצעות אלמנטים שונים ועוד. בדומה לפוטושופ, גם כאן, אנחנו יכולים למצוא קורסים מיוחדים רק עבור שימוש בתוכנה זו.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *