עיצוב לוגו – כדי למתג את העסק שלנו

עיצוב גרפי

כולנו מכירים את הלוגו הוותיק של חברת תנובה, את הלוגואים של החברות הגדולות במשק – אסם או עלית וכמובן את הלוגואים של חברות אגד ודן. הלוגואים הללו או בשמם העברי – סמלילים נולדו הרבה לפני שרובנו נולדנו. כבר אז ידעו בחברות הגדולות על החשיבות של הלוגו המעוצב עבור בית העסק. גם היום מושם דגש חזק על עיצוב לוגו מתאים לכל בית עסק או חברה בכדי להעניק לו את הממד הנכון ואת האפשרות לשדר את המסר השיווקי הרצוי.

כל בית עסק או חברה יודעים כי ההצלחה שלהם נמדדת במידה רבה באמצעות הלוגו הייחודי שלהם. הסמליל המיצג את החברה או את בית העסק גורם לכך שהוא נחקק בתודעה ובזיכרון של מעגל הלקוחות הפוטנציאליים שלו. העיצוב הנכון של הלוגו הוא זה שמצליח להעביר באופן נכון את המסר אותה שואפת החברה להביע. לא צריך הרבה. ציור, מילה או שילוב מוצלח של שניהם יחד יוצרים את הלוגו המקצועי והנכון.

מי יעצב לנו את הלוגו?

עיצוב נכון של לוגו לעסק חייב להיעשות בעזרת אנשי מקצוע. רק כך הוא יצליח להעביר את המסר הרצוי ולהשיג את המטרות הרצויות מבחינתנו. אם הלוגו שלנו יהיה מוצלח הוא יהיה הדבר הראשון שיצליח לעלות בתודעה של הלקוחות שלנו כאשר הם יחשבו עלינו או על העסק שלנו. גם אנשים שעדיין אינם משתייכים למעגל הלקוחות שלנו, יזכרו אותנו הודות ללוגו המוצלח והקליט, כאשר בעת הצורך כשיזדקקו לשירות או למוצר אותו אנחנו מציעים – תת המודע שלהם יעלה באופן אוטומטי את בית העסק שלנו ואת השירות הייחודי אותו אנחנו מציעים.

לימוד עיצוב גרפי – כדי לדעת לעצב לוגו נכון לעסק

רק גרפיקאי שהשקיע בתחום של לימוד עיצוב גרפי הוא זה שידע לעצב באופן נכון את הלוגו שלנו לבית העסק. העיצוב של הלוגו בכלים הכי עדכניים ייצרו לנו את הלוגו הכי מקצועי והכי מושך לעסק או למוצרים שלנו.

הלוגו שיעזור לנו להגיע אל מעגל לקוחות רחב הרבה יותר ולהצלחה משמעותית של העסק שלנו.

 

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *