עזרו לילדים שלכם לגלוש בחוכמה ובביטחון

להביא ילדים לעולם זו לא רק שמחה והתרגשות אלא זו גם אחריות גדולה שצריך להתמודד איתה. לכן אפשר להבין מדוע אתם רוצים לעשות הכול כדי שהילדים שלכם יגדלו בדרך שאתם מאמינים שהיא הנכונה. עם זאת, כולנו יודעים שלעולם שבו אנחנו חיים יש השפעה מאוד גדולה על השאלה איך הילדים שלנו יגדלו ואיזה אנשים הם יהפכו להיות, ולכן ברור מדוע אנחנו רוצים להגן עליהם כמה שרק אפשר. דוגמא טובה לכך שהגבולות מטשטשים זה האינטרנט, כי האם אתם באמת יכולים לדעת מה הילדים שלכם עושים כשהם יושבים שעות מול המחשב? האם אתם יודעים לאיזה תכנים הם נחשפים ואיזו השפעה תהייה לעניין הזה על האישיות שלהם ועל חייהם בעתיד? אינטרנט בטוח זו לא מילה גסה וזו לא שתלטנות, כי האמת היא, שרק בעזרת האינטרנט הבטוח ורק על ידי חסימה של אתרים שונים תוכלו להגן על הילדים.security-265130_640

איך עושים את זה בפועל?

סביר להניח שגם במקרה שלכם הדבר הראשון שתעשו כדי שהילדים יגלשו באינטרנט בצורה בטוחה, זה פשוט להסביר להם את הסיכונים ואף לבקש מהם להימנע מאתרים מסוימים. עם זאת, בפועל זה לא מספיק שכן לעיתים למרות שהילדים ירצו להימנע מתכנים מסוימים הם פשוט יגיעו אליהם. לכן כשמדברים על אינטרנט בטוח מדברים, לפני הכול, על חסימה שחברת האינטרנט יכולה לבצע. יש לכך יתרונות רבים, כמו לדוגמא:

  1. הילדים לא יוכלו להיכנס לאתרים מסוימים
  2. לכל אחד בבית יהיה שם משתמש וההגדרות תהיינה אישיות
  3. יהיה לכם מעקב ותוכלו לדעת איפה הילדים גולשיםoffice-625893_1280

אתם תראו שעצם הידיעה שיש לכם אפשרות לשלוט על השימוש של הילדים באינטרנט תרגיע אתכם וזה מומלץ בחום.

כמה עולה שירות כזה?

שירות בתחום האינטרנט הבטוח לא תמיד עולה הרבה וזה מאוד תלוי לאיזו חברה אתם פונים ועם מי אתם מחוברים לרשת. חשוב לדעת שאפילו אם מדובר על עוד כמה עשרות שקלים בחודש זה בהחלט מומלץ, כי מה חשוב יותר מאשר להגן על הילדים היקרים שלכם?

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *