איך פרסום מאמרים משפיע על דירוג האתר שלך בגוגל?

חברה לקידום אתרים

היום כבר ברור מעבר לכל ספק אפשרי כי כתיבת תוכן איכותי ומעניין היא הדרך הבטוחה והיעילה ביותר לקדם את האתר שלכם בגוגל. אומנם מדובר בדרך יחסית איטית, הדורשת זמן, התמדה וסבלנות, אך לבסוף תמיד מגלים כי הסבלנות משתלמת. מי שמעוניין בקידום אורגני, אשר מחזיק מעמד לאורך זמן, חייב להשקיע במאמרים איכותיים ובעלי ערך אמיתי לגולש. לעומת הקידום הממומן בגוגל, אשר מזניק את האתר שלכם לראש עמוד התוצאות בתוך דקות, הקידום האורגני דורש זמן והתמדה. אך ברגע שהגעתם לתוצאות הראשונות של גוגל, תוכלו להישאר שם לאורך זמן, ולא להיעלם לחלוטין כמו שקורה בקידום הממומן ברגע שמפסיקים את התשלום. הקידום האורגני מורכב ממספר מרכיבים חשובים, כאשר המאמרים השונים המפורסמים באתר מהווים חלק חשוב ומהותי מהדרך אל ההצלחה.

כל הסיבות להשקיע בכתיבת מאמרים איכותיים ומעניינים לאתר שלכם

כאמור, כתיבת מאמרים נחשבת לאחת הדרכים היעילות והאפקטיביות ביותר לצורך קידום האתר בגוגל. הדבר נובע ממספר סיבות, כאשר חלקן קשורות לאיכות התוכן של המאמרים, בעוד אחרות מתמקדות בכמות מילות המפתח בכל מאמר. חשוב להבין כי אחד הפרמטרים שגוגל בודק כדי לדרג את האתר שלכם, הוא זמן השהייה הממוצע של הגולש באתר. ככל שזמן השהייה באתר הולך ועולה, כך הדבר מעיד על תוכן מעניין ורלוונטי אשר מעניין את הגולש. המטרה של גוגל היא כמובן לקדם אתרים שיהיו כמה שיותר רלוונטיים ועדכניים כדי לספק לגולש את המענה על הצורך הספציפי שלו. לכן זמן השהייה באתר מעניק לגוגל סימן לגבי איכות התוכן של האתר ובכך מדרג אותו ברשימת התוצאות הרלוונטיות. לכן אין ספק כי לכל בעל אתר כדאי להתחיל להשקיע בתוכן שמתפרסם אצלו באתר, במטרה גם להעניק ערך מוסף לגולש וגם להגדיל את זמן השהייה שלו. ניתן לקשר בין עמודים פנימיים באתר, ובכך להפנות את הגולש ממאמר אחד למשנהו. בצורה כזו, זמן השהייה יגדל אף יותר, דבר שיתרום לקידום האתר בגוגל.

נקודות חשובות שכדאי לדעת לגבי כתיבת מאמרים

נקודה חשובה נוספת שכדאי לקחת בחשבון לגבי כתיבת מאמרים היא שיבוץ מילות המפתח שברצונכם לקדם. כאשר מדובר על מילת מפתח ראשית, חשוב לשבץ אותה גם בכותרת הראשית של המאמר וגם בכותרת המשנה. פעולה זו תסייע לקידום העמוד בגוגל, ותאפשר לאתר שלכם לעלות מעלה ברשימת התוצאות. ניתן להוסיף למאמר גם מילות מפתח משניות, אשר ישמשו בעתיד לצורך קישורים לדפי נחיתה מסוימים באתר וכמובן לדאוג לפרסם את המאמרים באתרים הנכונים עם קישורים נכונים.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *