איך בוחרים חברה לקידום אתרים?

קידום אתרים ידוע זה מכבר כאחת משיטות השיווק באינטרנט המובילות והאפקטיביות ביותר הקיימות היום. כל בעל עסק אשר מקים אתר מעוניין שתהיה תנועה של גולשים העשויה להפוך ללקוחות (הרי זו הסיבה להקמת האתר מלכתחילה). הליך הקידום הינו הליך סיזיפי ולא פשוט ועשוי לעלות לכם גם לא מעט כסף, אבל כשהתוצאות מגיעות – ניתן להבין כי מדובר בשיטה הטובה ביותר לשיווק העסק לטווח הארוך.

מידע מקדים קודם לכל:

אנו רוצים לצאת מתוך נקודת הנחה שאתם הולכים להשקיע את הכסף שלכם בתבונה לטובת קידום האתר והעסק שלכם. אינכם רוצים לשכור חברת קידום אתרים ולסמוך עליה בעיניים עצומות מבלי שאתם קוראים ולומדים מעט על התחום. בתחום תחרותי כמו קידום אתרים ישנם מקדמי אתרים רבים וכן חברות קידום המספקות שירותים נפלאים, אך לצדם אנשים חסרי ידע מקצועי וניסיון אשר לא בהכרח שביכולתם לספק לכם התוצאות להן אתם מקווים.

קידום אתרים

פרמטרים חשובים בבחירת חברה לקידום אתרים:

  1. גודל החברה – גודל החברה אינו תמיד מעיד על איכות השירות שאתם מקבלים ואפילו לא בהכרח על התוצאות שתקבלו. ייתכן שמקדם עצמאי האופן לבד מהבית יעשה עבורכם עבודת קידום אפקטיבית במיוחדת ויספק לכם תוצאות אפילו טובות יותר מחברת קידום המונה 20 עובדים. ההבדל ביניהם הוא שכאשר ישנה חברת קידום המתמחה בתחום זה ומונה כמות כזו של עובדים היא ככל הנראה יודעת מה היא עושה ונחשבת למצליחה בתחומה.
  2. לקוחות – לקוחות רבים אינם מעוניינים שחברה תפרסם כי הם נמנים מבין לקוחותיה אולם לצד אילו תמיד ישנם לקוחות שאין להם בעיה לשמש כדוגמה להצלחה בעבור אותה חברה. בקשו לראות כמה אתרים שהחברה מקדמת מכיוון שאין כמו תוצאות בשטח המוכיחות שהחברה יודעת מה היא עושה.
  3. שיטת קידום – לאחר שלמדתם מעט על התחום בקשו לשמוע מחברת הקידום על שיטת העבודה שעמה עם הולכת לקדם את האתר שלכם. כמובן שהחברה לא תפרסם לכם את כל הטכניקות שבהן היא עושה שימוש אך תמיד טוב לשמוע כבר דברי טעם מנציגי החברה שתוכלו לוודא שהיא אכן יודעת מה היא עושה.
  4. מחיר – בסופו של יום המחיר יכריע בבחירת חברת הקידום. כמובן שהמחיר בפני עצמו אינו מדד לאיכות השירות שתקבלו מהחברה. בהחלט ברוב המקרים המחיר לא יהיה זול במיוחד וזאת מכיוון שעבודת הקידום היא עבודה שדורשת זמן, תשומת לב ומעקב וככל שהחברה גדולה יותר כך הוצאותיה גדולות יותר ובהתאם לכך המחיר יהיה ככל הנראה יקר יותר.
One Comment

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *