איך להכנס ל-QA ללא ניסיון

תעשיית ה- QA התגלתה כבחירת קריירה פופולרית וזוהרת בתקופה האחרונה. יותר ויותר אנשים שלא עוסקים בתחום רוצים להתנסות במקצוע זה. זה נהדר מכיוון שנטייה טכנולוגית, שכר טוב למדי, הסברה עולמית, עמדות מאתגרות ומרחב חדשנות, הם הפלוסים של קריירת QA.

 

איך להכנס ל-QA ללא ניסיון

ענף ה- IT המושך את כולם, הוא QA – בדיקות התוכנה. גם זה מושלם מכיוון ש- QA היא בחירה מצוינת בפני עצמה עם הרבה הזדמנויות קידום.

עבודה בQA היא מאתגרת ומושכת אליה צעירים רבים מכל העולם. בין אם אתם אנשי טכנולוגיה או שלא ממש נמשכים אליה, תוכלו להיות בטוחים שאתם נכנסים לקריירה משתלמת מהיבטים רבים ומגוונים.

 

איך ללמוד QA?

לא פעם אנחנו שומעים על אנשים שנכנסו ללמוד QA והצליחו לעשות בה את הקריירה המפוארת שלהם בעזרת קורס QA אוטומציה. קריירה בQA משתלמת מבחינות רבות, החל ממושגי יסוד שתרכשו בכל הקשור לתוכנות וטכנולוגיה והמשך בשכר הולם וריווחי.

ישנם חברות שמציעות לימודי QA ברמה גבוהה לכל הרמות, אתם יכולים לברר איתם כמה עולה קורס אוטומציה. תוכלו לשלב בה לימודים אחרים ולנצל את הזמן הרב שלימודים אלה מקנים לכם, לתעסוקה בכל דבר אחר שאתם אוהבים.

 

לימודי תוכנה ובדיקת QA

בדיקת תוכנה, היא אחד התחומים הבודדים שבהם תוכל לצבור ניסיון ממקור ראשון ואמיתי ללא עבודה. יש שפע מוחלט של כלים / קורסים ברשת, כדי ללמד את עצמכם כיצד לכתוב קוד, ומתוכם אתם יכולים ללמד את עצמכם כיצד לבדוק את התוכנה שכתבתם.

ישנן חברות רבות שמציעות לימודי בודקי תוכנה בחינם, ובלבד שתחתמו על עבודה בחברתם. כך גם תוכלו לקבל את הידע שתמיד רציתם בעלות נמוכה מאוד ולהבין כיצד פועלת השיטה לבדיקת תוכנה ברמה הגבוהה ביותר.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *