קישורים – מה זה בכלל?

מי שמתחיל את דרכו בעולם העסקי, בוודאי יודע שקידום ברשת האינטרנט הוא דבר שכל בעל עסק צריך לעשות על מנת להצליח. בכך עולה לאוויר (תרתי משמע) המילה 'קישורים', שנועדה לתאר דרך חיונית ( ובין היעילות שיש!) לקידום עסקים באינטרנט, עוד בנושא באתר https://linking.co.il. כיום, כל בעל עסק מתחיל או ותיק בונה באמצעות המומחים אתר אינטרנט ולאחר מכן דפים עסקיים ואתרי תשתית, תוך פרסום קישורים בפלטפורמות נכונות. אבל מה משמעותו של קישור?

בואו נתחיל מההתחלה! בעבר, לפני עידן האינטרנט, היה צריך לקוח שרוצה לאתר שירות או מוצר: לפתוח ספר גדול שהיה ידוע כ "דפי זהב". מי שגילו מתחת לגיל 35 בוודאי לא יבין מה משמעותו של המדריך הזה, אבל חשוב לדעת כי הייתה לו משמעות גדולה בעולם העסקים. למעשה, כל בעל עסק שרצה להופיע ראשון בדפי הזהב – היא משלם סכום נכבד על הופעתו הספר, ואפילו משנה את שם החברה כך שהיא תופיע ראשונה בדפי הזהב (בסדר כרונולוגי כמובן). לאחר מכן היה בעל העסק בוחר מודעות גדולות שפורסמו במדריך ופרסמו את בית העסק.  בכך היו מגדילים בעלי העסקים את אחוזי הפניות של הלקוחות.

כיום בעידן דיגיטאלי מהיר, נדחקו דפי הזהב לפינה. בעשורים האחרונים: שיטת השיווק פועלת באמצעות אתרי אינטרנט שמקודמים אל המקום העליון והראשון במנוע החיפוש גוגל. אתרים כאלה מקבלים יותר כניסות של גולשים  ומכאן פניות של לקוחות. בכך מבצעים קידום ממומן.  קידום אורגני לעומת זאת נעשה באמצעות שתילת קישורים באתרי אינטרנט, ברשתות חברתיות, באתרי תשתית אותם בונים מקדמי אתרים ובשאר פלטפורמות מעולות!

קישורים ומילות מפתח – מה הקשר?

חשוב לדעת כי קישורים לא היו קיימים ללא מילות מפתח. אותן מילים או ביטויים, הם כאלה שקשורים בעבותות לנושא שמקדמים, לשירות או למוצר והן מושתלות על ידי כותבי תוכן מנוסים אל תוך מאמרי SEO שנועדו עבור קידום בית עסק, חברה, מוצר או שירות. מקדם האתרים מקבל מכותב התוכן את המאמרים שיש בהם את מילות המפתח הדרושות ושותל במילים את הקישורים באופן שמקדם את המוצרים האתרים והשירותים. בכך נעשית שתילת קישורים באופן נכון. הקישור שיופיע במאמר ינווט את הלקוח לאתר בו אפשר ליצור קשר או לבצע רכישה, לקבל מידע על מוצר ספציפי, לעבור אל דף נחיתה ועוד. בכך נעשית שתילת קישורים בצורה מושלמת!

רוצים להעביר את מלאכת בניית הקישורים למומחים בתחום? קראו אודות מחירי חבילת קישורים מקצועית.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *