סליקה באינטרנט

סליקה באינטרנט
עולם הסליקה באינטרנט הישראלי וגם ברחבי העולם מתפתח ללא היכר וניתן לומר שככל שחולפות השנים יותר ויותר חברות חדשות צצות בתחום בכדי להציע פתרונות חדשים. אם למשל אתם בעלי חנות אינטרנטית, אזי יוצא לכם לעשות שימוש בדרך סליקה כזו או אחרת. כיום האפשרות המובילה בעולם לסליקה של האשראי כאשר מבצעים רכישות באינטרנט היא פייפאל, אך ניתן לומר שהיא לא מספקת מענה מקיף בעבור הלקוחות הישראלים שבינינו, שכן היא טומנת בחובה מספר חסרונות גדולים.

מה לגבי פייפאל?

ראשית כל, חשוב לציין שפייפאל גובים עמלה יחסית גבוהה מהסוחרים שעושים בה שימוש. נוסף לזאת, הכסף לא עובר ישירות לחשבון הבנק של הסוחר, אלא אל ארנק וירטואלי שמנוהל בחשבון הבנק האינטרנט באתר פייפאל. שני החסרונות הללו גורמים לרבים שמחזיקים בחנות אינטרנטית בארץ לבחור באלטרנטיבות סליקה שיוכלו לספק להם הצעות משתלמות יותר ויכולת לנהל את העסק באופן שיהיה הרבה יותר נוח להם ולקונים שלהם.

חברות סליקה ישראליות

כיום ניתן לציין שישנן מספר חברות ישראליות מובילות אשר מספקות שירותי סליקה באינטרנט, כך שאם תבחרו לעשות בהם שימוש תוכלו להיות בטוחים שיהיה לכם הרבה יותר נוח לנהל את החנות שלכם. מדוע, אתם תוהים? ובכן, העמלות שהחברות הללו גובות בדרך כלל נמוכות באופן משמעותי אם משווים אותם לפייפאל, ודבר נוסף שיש לציין הוא שהכסף עובר תוך זמן קצר למדי ישירות לחשבון הבנק של הסוחר שמכר ללקוח את המוצר.

אין ספק שאם אתם מנהלים חנות אינטרנטית ואתם רוצים ליהנות מעמלות נמוכות ככל שניתן בעת מכירה של מוצרים, עליכם לשקול לעומק שימוש באחת מחברות הסליקה הישראליות המובילות. תוכלו לערוך השוואה פשוטה וקצרה ביניהם ולבדוק מי מציעה לכם את העמלות המשתלמות ביותר, ולצד זאת גם אבטחה שלא נופלת במקרי הצורך. הרי בסופו של דבר אתם מנהלים חנות אינטרנטית, ורצוי שתעשו הכל בכדי שהלקוחות שלכם יהנו מאתר מאובטח ואפשרויות סליקה בטוחות ככל שניתן.

סליקה באינטרנטבכל אופן, דעו לכם שאם אתם רוצים לספק ורסטיליות מירבית ללקוחות שלכם, אזי האופציה המועדפת היא שפשוט תספקו באתר שלכם מספר אפשרויות סליקה שונות. כך שאם ישנם כאלו המעדיפים לשלם עם פייפאל, ואילו ישנם כאלו שמעדיפים חברת סליקה ישראלית, שלכל אחד תהיה את האופציה שלו. הרי בסופו של דבר אתם משרתים את הלקוחות שלכם ועליכם לוודא שהם נהנים מחווית קניה מן המעלה הראשונה, וזאת על מנת שיחזרו לאתר שלכם ויקנו ממנו שוב.

מאמר נוסף שאולי יעניין אותך:
3 סיבות לעבור לחתימה דיגיטלית

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *