קידום אתרים אורגני – תוכן, אבל לא רק!

נדמה שהיום כל מי שיודע לגלוש בגוגל חושב שהוא גם מומחה לקידום אתרים. למעשה, התחום של קידום אתרים הוא תחום מאוד מורכב ונדרשים הרבה מאוד ניסיון ולמידה בשביל לדעת איך לקדם אתר בצורה טובה. כאשר אנחנו רוצים לקדם את האתר של העסק שלנו כדאי לנו לפנות למקדם אתרים מקצועי שיעשה זאת עבורנו. כל מקדם איכותי ידע להגיד לנו שהסוד של קידום אתרים אורגני מוצלח הוא שיהיה תוכן איכותי באתר – אבל לא רק! תוכן איכותי יכול להוסיף המון לקידום האתר שלנו בגוגל, אך רק תוכן איכותי לא יספיק בשביל שנקדם את האתר שלנו באופן מקצועי כך שהוא יגיע לראש תוצאות החיפוש בביטויים שנבחר. בשביל שהקידום של האתר שלנו יהיה טוב אנחנו צריכים לבנות אותו באופן חכם ולדאוג למערך הקישורים החיצוני והפנימי בו.

קידום אתרים

קידום אתרים אורגני – באמצעות בניית מערך קישורים פנימי

כאשר אנחנו בונים אתר אינטרנט המטרה שלנו היא שיהיו כמה שיותר דפי תוכן באתר. ככל שבאתר שלנו יהיו דפים רבים יותר שיש בהם תוכן איכותי שהוא רלוונטי לגולש כך איכות האתר תהיה טובה יותר. קידום אתרים אורגני מצריך מאתנו לשים דגש על בניית מערך קישורים פנימי באתר שלנו. כאשר אנחנו בונים את האתר שלנו עלינו לשים לב שכל הדפים בו מקושרים אחד לשנים. מומלץ לבנות את האתר כך שיהיה בו מעגל קישורים כך שתכנים שיש באתר שיכולים להיות רלוונטיים לתכנים אחרים שנמצאים בו יקשרו אחד לשני.

קידום אתרים אורגני – באמצעות קישורים חיצוניים

בכל מה שקשור לתחום של קידום אתרים בגוגל חשוב מאוד לשים לב לנושא של קישורים חיצוניים שיש לאתר שלנו. בשביל שנוכל לקדם את האתר שלנו באופן הטוב ביותר אנחנו צריכים שאתרים אחרים ברשת בתחומים שנושקים לתחום של האתר שלנו אך לא זהים לו (שלא יהיו מתחרים שלנו) יקשרו לאתר שלנו. קידום אתרים אורגני בגוגל מושתת על שני דברים עיקריים: קידום באמצעות תכנים מעניינים ומקוריים ו- קידום באמצעות החלפת קישורים. ככל שלאתר של העסק שלנו יהיו יותר קישורים מאתרים אחרים כך הקידום של האתר שלנו יהיה יותר אפקטיבי ונוכל ליהנות מתנועה רבה יותר באתר. כך למשל אם העסק שלנו הוא אולם אירועים אנחנו יכולים לנסות לקשר אותו לאתרים בתחום של הסעות לאירועים, איפור לכלות, קייטרינג, הפקת אירועים ועוד… . קישורים אלו יחזקו את האמינות של האתר שלנו ויהפכו אותו לאתר טוב יותר.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *