עורכי פטנטים וסטארט אפ – למה צריך אותם?

עורכי פטנטים

בימינו קיימת מודעות גבוהה מאוד ליצירת מוצרים חדשים בשוק. למעשה, בעולם הצרכני שבו אנו חיים, מספיק לפתח מוצר או שירות אחדד פשוט שייתן מענה לצורך כלשהו על מנת לבסס הון כלכלי, ורבים מעוניינים לעשות דווקא פעילות זו בניגוד לעבודה "נורמטיבית" לכל אורך החיים. יחד עם זאת, על מנת להצליח במשימה זו, לא מספיק לחשוב על רעיון גאוני כלשהו. צריך גם להיות הראשון שירשום את הרעיון הזה לזכותו, אחרת אין בכך כל תכלית או משמעות.

פטנטים וסטארט אפ הולכים יד ביד

כל סטארט אפ מהווה בבסיסו רעיון כלשהו – פיתרון ייחודי לבעיה או צורך כלשהו. ברגע שהוא מפסיק להיות ייחודי וניתן לשיחזור על ידי גורם אחר, הוא מאבד את כל הערך שלו באופן מיידי. זו הסיבה לכך שכל סטארט אפ קודם כל דואג לרשום פטנט על ההמצאה שלו. יחד עם זאת, לא כל מייסד של סטארט אפ יכול לנסח בצורה תקינה ומדויקת את התיאור הממצה והמדויק ביותר על מנת לא רק להשיג את רישום הפטנט בזה הרגע, אלא גם למנוע מקרים שבהם מישהו אחר מצא פספוס בתיאור המוצר, יצר משהו דומה ב-90% ופגע בהצלחת המיזם הראשוני. בעולמנו יש אינספור חברות שמתככנות מוצרים שונים בכל רגע נתון, ועל מנת לרשום את הפטנט בצורה שתגן עליכם מפני הפסדים – חשוב לפנות לאדם מיומן בתחום המסוגל לערוך את הפטנט בצורה הטובה ביותר.

מחפשים עורכי פטנטים לרישום סטארט אפ? >>

לוגו לעסקעבודתו של עורך הפטנטים – כיצד בוחרים את איש המקצוע המתאים ביותר?

עורך הפטנטים נדרש בשלוש תכונות חשובות:

1.יכולות ניסוח גבוהות

2. הבנה בתחום הטכני שבו עוסק הפטנט

3. היכרות עם תנאי רישום הפטנטים גם בארץ וגם בעולם

יתר על כן, פעמים רבות נדרשת עבודת צוות של מומחים רבים על מנת לגבש את הפטנט שמכסה את כל המימדים של פעילותו של הסטארטאפ, על מנת למנוע על סוג של העתקה, גם כאשר מדובר בביסוס חברה נוספת על אלמנט קטן מהפעילות של המיזם המדובר. הדקויות האלה עשויות להוות חשיבות כלכלית גדולה מאוד בטווח הארוך, לכן תמיד חשוב להשקיע את מלוא המאמצים על מנת למצוא את המומחים המתקדמים ביותר בתחום רישום הפטנטים בצורה האיכותית והמקצועית ביותר.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *