חשיבות של קידום אורגני כבר בשלב בניית אתר אינטרנט

 

פעמים רבות בעלי עסקים או בעלי מקצוע פונים אל חברות קידום אתרים, רק אחרי שיש להם אתר שלם ומוגמר, לצורך קידומו. הם מניחים שאין סיבה ואין צורך לקדם את האתר אם בנייתו עדיין לא הסתיימה. 

ההיגיון אומר שזה נכון, אך האמת היא, שרצוי מאוד להתחיל את שלב הקידום כבר בשלב הבנייה, חשוב שאנחנו גם נחשוב על תהליכי הקידום בעת הבנייה, אך מעבר לזה, רצוי מאוד להתחיל את הקידום עוד לפני שהאתר הושלם לגמרי. 

לפני שנסביר את החשיבות של הדברים, יש לומר, אנחנו יכולים להתחיל את תהליך הקידום במקביל לתהליך הבנייה, כאשר האתר כבר באוויר באופן חלקי וכל הזמן אנחנו מוסיפים לו עוד ועוד עמודים, עוד ועוד פונקציות וכלים. כך גם אם האתר לא הושלם לגמרי, עדיין הגולשים יכולים להיכנס וליהנות מחלקים ממנו. כפי שנוכל לראות מיד, יש לכך משמעות. 

מדוע משתלם להתחיל בקידום כבר בשלב הבנייה

נתחיל מהבסיס. כשאנחנו בונים אתר אינטרנט עלינו לחשוב על תהליכי שיווק דיגיטלי שנדרשים לבצע עבורו בשלבים הבאים. לכן, אנחנו צריכים להכין אותו לכך. זה אומר, שכל עמוד שאנחנו נבנה, כל דבר שנעשה, יהיה עם הפנים לקידום. אחרת אנחנו עלולים לפספס את הרעיון ולבזבז הזדמנות לקדם את האתר שלנו בצורה נכונה בעתיד. במצב כזה, נידרש פשוט לשנות את כל האתר. 

אך מעבר לזה, כאמור, אנחנו יכולים להתחיל בתהליך הקידום כבר בשלבי בניית האתר. זה אומר כמה דברים. ראשית, אנחנו יכולים להתחיל בקידום עמודים מסוימים על פי ביטויים. שנית, אנחנו יכולים לנסות ולייצר פרסום לאתר דרך הקידום, על מנת לייצר סוג של באז, סוג של פרסום מקדים בשביל למשוך גולשים ליום ההשקה של האתר. 

מדוע משתלם לקדם את האתר עוד לפני שהוא עלה לאוויר? ההסבר לכך פשוט, כך אנחנו מכינים את השטח. במקום להתחיל מאפס, ברגע שהאתר יהיה באוויר, הוא כבר יהיה מקודם, כך בשלבים הבאים יהיה לנו הרבה יותר קל לקדם אותו, באופן כללי ובביטויים ספציפיים, בוודאי אם מדובר על ביטויים תחרותיים.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *