בדיקה: האם העסק שלך באמת צריך כבלים אופטיים?

כשבלילה שולטת טכנולוגיה אחת ובבוקר שלמחרת כבר מכריזים על הדור הבא, טבעי לשאול האם אני זקוק לכבלים אופטיים בעסק? מה היתרונות בזה? מה זה יכול לעשות בשבילי?

 

מה זה כבלים אופטיים ואיך הם יכולים לעזור לי?

כבל אופטי או סיב אופטי הינו טכנולוגיה שעוזרת להאיץ כל תהליך בעסק, בעזרת העברת מידע סופר מהירה. 

במקום להתבסס על חוטי נחושת עם מהירות מוגבלת, הסיב האופטי משתמש בשערות זכוכית שקופות שמעבירות את המידע על ידי גלי אור, במהירות האור.

שימוש בכבלים אופטיים נפוץ בתחומים רבים הם מצוינים לקווי תקשורת, ברשתות מחשבים, משפרים באופן משמעותי את העברת נתונים. נעשה שימוש גם בתשתיות טלוויזיה וכבלים ובתחומים נוספים אפילו ברפואה.

ומה זה אומר בשבילך? אולי לעבוד שעה פחות בכל יום ושבוע פחות בכל שנה, להציג ללקוחות את כל הנתונים במהירות ועוד.

זה נשמע נהדר, אבל רגע לפני… בשורות הבאות נבדוק אתך ביחד האם הכבל האופטי רלוונטי לעסק שלך.

 

האם בעסק שלך מעלים קבצים גדולים לאינטרנט?

אם כן, הכבל האופטי רוצה להגיד לך משהו.

לעומת אינטרנט רגיל מציע האופטי מהירות ההעלאה גבוהה פי 10. כך שאם יש לך ערוץ יוטיוב למשל, ורצית להעלות סרטון מושקע, באינטרנט רגיל זה עלול להיות סיוט בגלל המשקל של הקובץ. כבלים אופטיים מאפשרים את זה בקלות.

 

יש לך שירות בענן?

בשנים האחרונות התחום של הענן צבר תאוצה, מרכזיות בענן, נתונים בענן, מערכות CRM ענן, ממש קשת בענן.

זה לא סתם, הענן חוסך ציוד יקר וגם הרבה זמן לעסק. רק העניין הוא שחלק מהאופציות זמינות בחיבורי אינטרנט אופטיים בלבד. בגלל זה, אם המרכזייה או הנתונים שלך נשמרים בענן, כדאי לשקול יישום כבלים אופטיים.

 

האם המשרד שלך קטן או גדול?

משרד עם כמה חדרים זקוק למגדילי טווח כדי שתהיה זרימת עבודה בכל חלקי המשרד. לרשת האופטית אין הגבלת מרחק וגם במשרד גדול זרימת העבודה לא נפגעת. אז אם המשרד שלך די גדול, כבל אופטי יכול להיות חסכון.

 

העסק שלך הולך לגדול?

כיף לראות עסק גודל. כשזה קורה, גם התשתיות בעסק אמורות להתרחב. מערכות המחשוב,  האינטרנט ועוד, וכאן מגיע ההבדל. שימוש בכבלים אופטיים מאפשר גדליה והתרחבות בקלות ופשטות.

 

היכן ניתן לרכוש כבלים אופטיים?

ניתן למצוא ברשת מספר מקומות בהם ניתן לרכוש כבלים אופטיים, המלצתנו היא לוודא כי הרכישה מתבצעת מחברה המסוגלת לתת פתרונות תקשורת מותאמים. חברתנו מתמחה בפתרונות תוכנה וחומרה, אנו עובדים עם חברות מובילות בתחום ומספקים כבלים אופטיים לשימושים שונים.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *