טיפים לשימוש מהיר ונכון במאגר תמונות

אם אתם משווקים את העסק שלכם במדיות החברתיות השונות, אתם וודאי יודעים, בלי קניית תמונות שום דבר לא זז. בעיקר ברשת חברתית כמו אינסטגרם למשל, המבוססת בעיקר על תמונות, כדי שאנשים יעקבו אחריכם אתם צריכים תמונות מספיק מושכות ותופסות את העין.

כיום, אפשר למצוא ברחבי הרשת עשרות או אולי אפילו מאות של מאגרי תמונות חינמיים ובתשלום, אבל לא תמיד התמונות שם יעבדו עבורכם, בין השאר בגלל שהן מלוטשות מידי ונראות מלאכותיות מידי ולא טבעיות.

אז איך אתם יכולים כן להשתמש במאגר בצורה טובה לקדם את העסק? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך להשתמש נכון במאגר תמונות:

הדבר הראשון והחשוב ביותר שאתם צריכים להקפיד עליו כשאתם משתמשים במאגר, זה אותנטיות. סתם לקחת תמונה ממאגר שקשורה למסר שלכם ולהוסיף אותה לפוסט, לא תעשה את העבודה.

למעשה, הנתונים מראים שפוסט או אתר חדשות פיננסים עם תמונה טובה מקבל עשרות אחוזים יותר בחשיפה. בגלל זה, כדאי לבדוק שהתמונה מייצגת איזשהו תרחיש מציאותי טבעי, לא משורטט מידי או מהונדס, כשזה לא נראה טבעי, זה לא מסקרן אנשים.

דבר נוסף וחשוב, מאגרי תמונות יכולים מאוד לעזור לכם כשיש לכם רעיון מגניב לתמונה. אתם יכולים בקלות לחבר בין שתי תמונות ולייצר את הרעיון של התמונה. 

בשביל זה פשוט חפשו את הפריט המבוקש, לאחר מכן חפשו רקע או תמונה אחרת מתאימה וכך תוכלו לחבר את הפרטים וליצור את הרעיון שלכם. 

נקודה חשובה נוספת, הקפידו לתת נגיעה אישית בתמונות ורצוי שהיא תהיה עקבית וזאת, כדי שאנשים שאוהבים את מה שאתם אומרים יוכלו לזהות אתכם בקלות על ידי התמונות. 

לסיכום וסיום, שימוש במאגרי תמונות לרכישה מצריך מכם לדעת לבחור תמונות אותנטיות שידברו לקהל שעוקב אחריכם.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *