אחסון אתרים למה דווקא בישראל?

אחסון

בניית אתרי אינטרנט היא בדיוק כמו בניית בנין רק שהכל נעשה דרך המחשב ומה הכוונה? כאשר רוצים לבנות אתר חשוב מאד להתחיל מהבסיס על מנת שהאתר יהיה איכותי, בעל משמעות ושיכירו אותו. זה מתחיל בתשתית בדיוק כמו בניין- כאשר יש תכנות טוב והתשתית של אתר האינטרנט היא איכותית לא יהיו תקלות כמו למשל שהדף לא יעלה או שהגולשים יתקלו בהודעה שלא מאפשרת לגלוש באתר. בנוסף אתר אינטרנט צריך להכיל מידע, ותכנים בהתאמה. וכמובן בצורת אחסון אתרים.

 

מה היתרונות באחסון אתרים בישראל?

הגלישה באתר אינטרנט היא חלק חשוב ומהותי , תארו לעצמכם שאתם גולשים באתר כלשהו ונתקלים בבעיית מהירות גלישה כלומר האתר לא עולה במהירות, ולפעמים כאשר הוא כבר עולה אז מגיעים לדף שאינו זמין. דבר זה מקשה ולבסוף אתם נוטשים את האתר ובצדק. כאשר מדובר על אתרים בעל נפח גדול חשוב מאד לשים לב למהירות הגלישה. ולמה דווקא איחסון אתרים בישראל ? ובכן התשובה היא פשוטה מאד בשל המרחק. כלומר. לוקח יותר זמן מאתר המושתת על אחסון אתרים מחו"ל להטעין את האתר וזה יוצר לא פעם טעינה ארוכה יותר, לעומת אתר המושתת על אחסון אתרים מישראל שטעינת הדף הרבה יותר מהירה בגלל המיקום שהוא קרוב יותר.

הקמת אתר כרוכה בהוצאת משאבים לא קטנים וצריך להיות מחושבים , כאשר מדובר באחסון אתרים בארץ המחיר יחסית הוא זול לעומת יתר המדינות , וניתן למצוא אחסון אתרים בישראל במחירים זולים יותר.

 

מה עושים כאשר ישנה תקלה באחסון האתרים?

ישנם מצבים שקיימת תקלה כלשהיא במערכת אחסון האתרים- זה קורה לפעמים. בשביל שהתקלה תיפתר ותאפשר לאתר לנוע כרגיל צריך לפנות לשירות לקוחות וזאת כמובן בידיעה שאחסון האתרים התבצע ע"י חברת אחסון מקצועית ומוכרת. יחד עם זאת כדי שהבעיה תיפתר צריך מישהו שידריך ויסביר באופן ברור מה התקלה וכיצד הוא פותר אותה, שירותי הלקוחות בתחום אחסון אתרים בארץ הרבה יותר נגיש ומובן לכולם והתמיכה היא בעברית.

במידה ושכחתם את פרטי המשתמש או סיסמא לאתר שלכם, אתם פונים אל חברת אחסון אתרים ותוך זמן קצר אתם מקבלים גישה לאתר , כמובן ע"י זיהוי מנציג שירות הלקוחות של החברה. אבל אם במידה ויש לכם אחסון אתרים בחו"ל הפרוצדורה קצת יותר מורכבת ולעיתים אורכת הרבה מאד זמן, יכול להיות שתידרשו לשלוח הוכחה שאתם בעלי האתר אם זה מסמכים או תעודות כלשהם ותהליך זה הרבה יותר מורכב. לכן ההמלצה היא לאחסן אתרים בישראל. הרבה יותר נגיש, קל ומהיר והרבה יותר פשוט לאחסן אתרים בחברת אחסון ישראלית.

 

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *