איך לבחור חברה לבנייה וקידום האתר שלך

אתם רוצים להרים אתר חדש לפרויקט שלכם, ואתם לא בטוחים איך תוכלו למצוא חברה מומלצת שתוכל לבנות לכם את האתר ולקדם אותו במנועי החיפוש? בכתבה הבאה סיקרנו עבורכם מספר דרכים שיוכלו להיות עבורכם לעזר כאשר אתם תרים אחר החברה המתאימה לכם ביותר.

בניית אתרים

המלצות, המלצות, המלצות

כאשר אתם עוברים בין האתרים השונים של מאות החברות השונות לקידום אתרים והקמה שלהם, נסו שלא להסתנוור מהבטחות מפציצות וביטויים של מיליון דולר. בתחום הזה, מילים באות בזול אך ביצועים מביאים את הכסף. כדי לוודא שאתם הולכים לעבוד עם חברה אמינה ואיכותית שלא תכניס אתכם לבור שאי אפשר לצאת ממנו, הקשיבו רק להמלצות שאתם מקבלים מאנשים שקרובים אליכם, ואל תשכחו לבדוק את אותם האתרים שנבנו באמצעות אותה חברה.

נסו למצוא חברה עם עמוד פייסבוק פעיל ובו כמות גדולה של ביקורות גולשים אמיתיות, כך תוכלו לקבל קצת מושג על מוסר העבודה של הנפשות הפועלות, וכמובן בדקו את האתרים אשר עומדים בתיק העבודות שבאתר החברה.

תוצאות בשטח

לאחר שהצצתם כבר בתיק העבודות בהם הוצגו פרוייקטים של בניית אתרים לחברות ועסקים שונים, נסו לבדוק את האתרים שלהם כדי לראות במה באמת מדובר. גשו לחלק התחתון ביותר באתר (הפוטר) כדי לראות אם באמת מדובר באותה החברה, שימו לב שלא תמיד מופיע קישור כזה. חשוב מאוד לבדוק איך נראים האתרים שבנו החברה בצורה דקדקנית, תראו שאין קישורים שבורים, בעיות ויזואליות או קטיעות בעיצוב האתר.

לאחר שבדקתם את האתרים שאותה חברה בנתה, עכשיו הגיע הזמן לבדוק את התוצאות שלהם במנועי החיפוש. נסו לחפש את השירותים השונים של אותו אתר כדי לראות היכן הוא ממוקם ביחס לשאר, וכמובן גם את שם העסק או האתר.

ליווי וייעוץ לאורך הדרך

שימוש בשירותיה של חברה לקידום אתרים ובנייתם הוא לאורך זמן, ולכן עליכם לקבל גם שירותי ייעוץ וכמובן דו"חות חודשיים או רבעוניים על המיקומים של האתר שלכם. נסו לבחור בחברה בה אתם מרגישים בנוח עם מנהל הלקוחות, כך שהוא יוכל להיות לכם לעזר מתי שיהיה בזה צורך. וודאו כי כל המידע הרלוונטי יגיע אליכם בצורה שתוכלו להבין, ושיש לכם מספר טלפון איתו תוכלו ליצור קשר במקרה חירום, לדוגמה אם אין גישה לאתר שלכם כבר כמה שעות.

לא תמיד תוכלו לשלב בין מחיר זול, עבודה איכותית וזמן ביצוע מהיר. רצוי יהיה לבחור בשני גורמים שהכי חשובים לכם ולהתמקד בחברות שמציעות בדיוק אותם.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *