מה ההבדל בין אחסון אתר בחוץ לארץ ואחסון אתר בארץ?

אחסון אתריםכאשר אנחנו מפתחים ובונים אתר אינטרנט אנחנו צריכים לאחסן אותו על גבי שרת חיצוני. אחסון זה ידוע בעגה המקצועית בשם אחסון אתרים. כל בעל אתר יכול לבחור לאחסן את האתר שלנו בשרת היושב בחוץ לארץ או בשרת מקומי היושב בארץ. למעשה בשני המקרים אחסון האתר יכול להיות איכותי וטוב. כאשר אנחנו בוחרים לאחסן את האתר שלנו בארץ אנחנו יכולים ליהנות מיתרונות רבים כמו למשל שירות לקוחות בעברית שזמין בשעות העבודה בארץ.

אחסון אתרים – האם ניתן לאחסן כל אתר בכל שרת?

אחסון אתרים הוא דבר שחשוב להשקיע בו, כי כאשר האתר שלנו לא מאוחסן בשרת טוב קידום האתר והפעילות השוטפת שלו יכולים להיפגע. למעשה ניתן לאחסן כל אתר כמעט בכל שרת. חברות המתמחות בתחום של אחסון אתרים מציעות חבילות שונות לאחסון של אתר אחד או יותר. כאשר אנחנו בוחרים איזה חבילת אחסון אנחנו לוקחים אנחנו גם בוחרים למעשה מה כמות המידע או הנתונים שנוכל לאחסן בשרת – כלומר מהו גודל האתר שהשרת יאפשר לנו לאחסן על גביו. חשוב להשקיע מחר ומחשבה בנושא של אחסון האתר כי ככל שהאתר שלנו יהיה מאוחסן על גבי שרת טוב, מהיר וחזק יותר כך הוא יפעל באופן הכי טוב שניתן.

אחסון אתרים – איפה הכי כדאי לאחסן אתרי וורדפרס?

אחסון אתרים הוא נושא חשוב לכל אתר ובמיוחד לאתרים הבנויים במערכת וורדפרס. השאלה איפה הכי כדאי לאחסן אתרי וורדפרס היא שאלה מורכבת. כאשר אנחנו מחליטים איפה לאחסן את אתר הוורדפרס שלנו עלינו לקחת גורמים שונים בחשבון כמו גודל האתר, כמות התנועה היומית בו וגם שיקולים של קידום האתר. כאשר מאחסנים אתר בשרת עליו מאוחסנים אתרים בעלי דירוג שלילי מגוגל קידום האתר במנוע חיפוש זה יכול להניב פחות תוצאות. חשוב לוודא ששאר האתרים שמאוחסנים בשרת בו מאוחסן האתר שלנו יהיו אתרים אמינים שהדירוג שלהם בגוגל הוא טוב ושהם לא עוברים על החוקים של גוגל כמו למשל תוכן מעותק או תוכן של הימורים.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *