מקדמי אתרים – כך תעבירו את יום העבודה בכיף

רדיו הד אונליין

במקום לשבת כל יום מול המחשב ולעבוד, מקדמי אתרים, אתם מוזמנים לקרוא כאן מספר טיפים שיעזרו לכם להעביר את היום שלכם בעבודה בכיף.

עבודה בקידום אתרים היא אומנם לא עבודה פיזית כמו של פועל בניין או עובד מטבח, אך היא בהחלט עבודה שדורשת מיקוד, עבודה שלא מבצעים בה הרבה תנועה, היא מונוטונית מאוד, ומחייבת אותנו להישאר חדים כל הזמן. לכן אנחנו צריכים לדעת איך להעביר את יום העבודה בצורה טובה ונעימה, אחרת אנחנו נישחק מהר מאוד.

לכן, אנחנו רוצים להציג בפניכם 5 טיפים פשוטים איך אפשר לעבוד בקידום אתרים, עבודה שדורשת הרבה שעות ישיבה מול המחשב, ובכל זאת להעביר את היום בנעימים, בכיף.

להאזין למוזיקה

לא משנה באיזו מוזיקה מדובר, אם אנחנו מאזינים כמה שעות טובות למוזיקה שאנחנו אוהבים, ייתכן מאוד שנגיע לתוצאות איכותיות יותר. לכן אנחנו יכולים להאזין לרדיו אונליין או למוזיקה ממקורות אחרים. עם רדיו הד אונליין תוכלו לעבוד בכיף ובצורה נעימה, להאזין לתחנות רדיו אהובות ולהעביר את שעות העבודה באופן אידיאלי.

הליכה קלה

מדי שעה-שעתיים, קומו מהכיסא, תעשו הליכה, בתוך המשרד או מחוץ למשרד, הכל בשביל להתאוורר ולהתנייד קצת. חוץ מזה, זה מאוד בריא ועשוי למנוע בעיות פיזיות בהמשך.

אפשר להשתעשע

אפשר לקחת כדור טניס או כדור אחר ולהקפיץ אותו על הקיר או כל מקום אחר. זה יכול להיות גם נחמד וגם לשחרר קצת אנרגיה. יש אנשים שעושים את זה באופן קבוע בשביל לחדד את קו המחשבה שלהם.

אינטראקציה חברתית

שיחות משרד או שיחות טלפון עם אנשים מבחוץ, שיחות מצחיקות ומשעשעות שמוציאות מהשגרה ומכניסות קצת טעם מיוחד ליום. אל תוותרו על אינטראקציה חברתית, גם אם מדובר בשיחות חולין במסדרון של מתחם העבודה.

אוכל ונשנושים

בין אם מדובר בארוחה סדירה ובין אם מדובר בנשנוש, הרי שאוכל מהווה דרך טובה להכנסת אנרגיה לגוף. שוקולד או כל דבר אחר, יכול לייצר תחושה נעימה ולהשאיר טעם טוב בפה.

 

לסיכום, יש אנשים שיושבים שעות מול המחשב מבלי לזוז, הם גם יכולים לשבת מבלי להאזין למוזיקה, מבלי לאכול או לדבר. הם מאמינים שככה הם נשארים מפוקסים. העניין הוא, שהרבה פעמים סיטואציה כזו יכולה לשחוק אותם, שלא נדבר על זה, שהם עלולים למצוא את עצמם נכנסים לדיכאון בגלל העבודה. לכן, אמצו את הטיפים שצוינו מעלה, כך תוכלו לעבוד באופן יעיל יותר.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *