מה זה קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים הוא חלק בלתי נפרד מהדרך שלכם לדאוג שהאתר אינטרנט שברשותכם יהיה אפקטיבי ויעיל. כאשר אתם מקימים אתר אינטרנט, חלק מתהליך השיווק שלו, ובכלל של העסק שלכם הוא קידום האתרים שתבצעו עבורו.

כיום ישנן שתי דרכים לקדם את אתר האינטרנט שלכם: קידום אתרים ממומן וקידום אורגני. במאמר הבא נתמקד בקידום אורגני. אבל מהו סוג הקידום הזה?

קידום אתרים

קידום אתרים אורגני הוא קידום שמצריך ידע וניסיון רב והוא דורש ראיה מרחבית. העבודה על קידום האתר בשיטה זאת עוסקת בכמה מימדים ביניהם מימד התוכן, שתילת הקישורים, עבודה קשה וחודשית, עבודה על אופטימיזציה של האתר ועוד.

תוכן – עבודה בשיטה האורגנית דורשת עבודה רבה על התוכן כאשר כתיבת התוכן היא בעיקר על מאמרים שכוללים מילות חיפוש הקשורות לתחום בו עוסק האתר. חשוב שהתוכן יהיה איכותי והוא יכיל מילות חיפוש מדויקת שיכולת לתת את ה'פייט' הנכון בתחום.

קישורים – קידום זה עוסק גם בשתילת קישורים נכונים. חשוב שמנועי החיפוש של גוגל ושל רשתות אחרות ברשת האינטרנט ידעו לקרוא את התוכן שבאתר, ויעזרו להבין כיצד לדרג את האתר המקודם נכון. בכך תוכלו לקדם אותו כאתר ראשון באותם רשתות.

אופטימיזציה – חשוב לבצע אופטימיזציה נכונה באתר. אופטימיזציה כולל את קוד האתר וכפתורי האתר. באמצעות קידודים נכונים תוכלו לתת כותרות נכונות, לקדם את האתר בזכות מילות מפתח שבו, לקבל יותר הכרה במנועי החיפוש, ולהקנות לאתר תגיות נכונות.

דומיין מתאים – עוד חשוב כבר בבניית האתר לתת לו דומיין מתאים. הקניית דומיין טוב לאתר תעזור לו לקבל את המקום הראוי והנכון לו בקידום האתר.

חשוב לדעת כי קידום אורגני היא מלאכה שחייבת להיעשות על ידי מקדמי אתרים מומחים. כדי לעשות כן, חשוב לבחור חברה טובה לקידום אתרים. אם תרצו לעשות זאת בעצמכם, הקדישו זמן לכתיבת תוכן וקידום נכון של האתר שלכם, ועשו זאת מספר שעות בשבוע כל שבוע. בד בבד חזקו את העבודה דרך  דף עסקי ברשתות החברתיות. כך תוכלו ליהנות מתוצאות טובות יותר.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *