מתי השתמשו במערכת פופטין?

מערכת פופטין היא המערכת הנכונה ביותר עבור כל בעל עסק המעוניין להגדיל את רמת המכירות וכך להגדיל את הכנסותיו היומיות והחודשיות. קראו כאן בהרחבה על המערכת.

היתרונות של מערכת פופטין 

מערכת פופטין יוצרת אינטראקציה עם הגולשים באתרים השונים ומדרבנת אותם להיות יותר בעניינים ולהיחשף למוצרים השונים, כדי שבסופו של דבר הם יגיעו לקופה.

הליך זה בנוי מכמה שלבים, בתחילת הדרך המערכת מבקשת מהם להשאיר את פרטיהם, או למלא טפסים מסוימים שמטרתם היא ליצור לידים איכותיים של לקוחות פוטנציאלים, אשר התעניינו במוצר שפורסם באתר או ברשת החברתית. 

המערכת מזהה שמוצר זה סיקרן את הגולש ולכן היא ממשיכה ליצור עבורו פופ אפים, כמו באנרים של האתר המופיעים באתרים אחרים שבהם הוא גולש באופן תדיר או פרסומים לפריטים הספציפיים המופיעים כבאנר, לאורך או לרוחב באחד מאתרי החדשות.

שימוש במערכת פופטין 

מערכת פופטין מופעלת בכל מצב בו קיימת הבנה שמדובר בלקוח איכותי כיוון שקיימת סבירות גבוהה שאם ייחשף למוצר זה פעם או כמה פעמים נוספות, הדבר יעודד אותו לבצע רכישה באתר של מוצרים שכבר מצאו חן בעיניו בסיבוב הראשון שלו באתר האינטרנט.

מערכת זו גם בונה את הבאנרים וגם מנהלת אותם, על פי זמנים שנקבעים בהלימה לדפוסי ההתנהלות של הלקוח באתר וכשהוא רואה את הדברים באופן ויזואלי, הנושא נחקק בזיכרונו היטב.

מערך בניית הפופ אפ הוא מאד מתוחכם ולכן אפשר לבצע בכל עת החלטות חדשות כמו שינויים בכפתורים, הוספה או הסרה של שדות קיימים וזאת כדי ליצור את ההתאמה המיטבית לעיניו של הגולש.

בדרך זו נוצר יחס המרה גבוה בין אלו שגולשים באתר, לבין אלו שממשים בפועל את הרצון שלהם לקנות מוצרים שמצאו חן בעיניהם. סקירה נוספת על המערכת מחכה לכם גם באתר https://digitalbox.co.il/

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *