מי זקוק למערכת CRM?

מערכת CRM היא מערכת המספקת לנו נתונים על לקוחותינו ועל הדברים שהם עושים. כל נתון על הלקוחות נאסף ולאחר מכן מנותח על ידי המערכת ומוצג לנו בגרפים וטבלאות. זהו יתרון עצום שהמערכת מנתחת את הנתונים על הלקוחות ואנו יכולים לעשות שימוש נרחב במערכת מסוג זה. המערכת יכולה לשפר את קבלת ההחלטות שלנו על הלקוחות, לעזור לנו לדעת נתונים בזמן אמת על הלקוחות והכי חשוב לפעול על סמך הנתונים הללו. ככל שהמערכת יותר טובה כך אנו נהיה יותר מרוצים ונוכל להגיע למסקנות חותכות יותר. על כן כל מי שרוצה שהעסק שלו או הארגון שלו ירוויח יותר כסף זקוק למערכת erp טובה ועליו לרכוש את המערכת בהקדם.

מערכת crm

מה טיבה של מערכת CRM טובה?

מערכת CRM תאסוף נתונים על הלקוחות ותנתח אותם. אחד המאפיינים החשובים ביותר של המערכת הוא שהיא תעשה זאת בזמן אמת וכך אנו נהיה מודעים לכל מה שקורה בארגון בזמן אמת ונוכל לשפר את התהליכים בארגון בחי. מערכת טובה תשפר את קבלת ההחלטות ותאפשר לנו לקבל את ההחלטות המטיבות ביותר בנוגע ללקוחו שלנו. המערכת תעקוב אחרי הלקוח משלב קבלת הליד ועד שלב המכירה בפועל ותאפשר לנו לקבל תובנות על כל אחד מהשלבים ההתחלתיים, הסופיים ואלו שבאמצע. כך נוכל להגיע ללקוחות חדשים ולא פחות חשוב לשמור על הלקוחות הקיימים. זהו יתרון עצום של המערכת שלא נמדד בכסף ויש לתת על כך את הדעת.

כיצד תיושם מערכת טובה?

כאשר אנו ניגשים ליישום של מערכת חדשה הדבר הראשון שאנו צריכים לעשות הוא להבין את הארגון שעובד לפנינו. אין דינו של ארגון העוסק במכירת ברזל לדינו של ארגון היי טק ויש לקחת זאת בחשבון בעת יישום מערכת הERP. ככל שנבין טוב יותר את הצרכים של הארגון כך ניישם את המערכת בצורה טובה יותר ועל כך אין עוררין. לצד זאת אנו חייבים מיישמים ברמה גבוהה אשר מבינים את עולם העסקים ואינם תקועים רק במערכת אלא יוצאים מהקונכייה שלהם ופועלים בהתאם לרצונות הלקוח שאתו הם עובדים.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *