האתר שלכם נשאר באפלה? בכור גולן מסביר על הדרך לחשוף אותו לגולשים

אם יש לכם אתר אינטרנט פעיל אתם כבר בדרך הנכונה לקידום בית העסק שלכם, כמו גם לקידום מטרה, מוצר וכל יוזמה אחרת שחשובה לכם. אבל מה קורה כשאין מספיק כניסות לאתר? אתר שלא נכנסים אליו גולשים: לא יקדם את המטרה שלכם לשום מקום, משום שהוא לא באמת פעיל. 

אחת השיטות לעלות כניסה לאתר היא באמצעות בניית קישורים. שירות כזה נותנים מקדמי אתרים לאנשי עסקים ביניהם גם אני, בכור גולן

אבל מה זה בניית קישורים?

תהליך זה נועד כדי לאפשר לגולשים עמודי אינטרנט חדשים מהם יחולצו קישורים שיקשרו את הגולשים לאתר שלכם. קישור הוא לינק ששותלים בתוך תוכן או בתוך מאמרי קידום והם נודעו לקדם יותר גולשים אל האתר שלכם ובכך לייצר יותר פניות, רכישות, השארת פרטים של לקוחות כדי שתוכלו ליצור עמם קשר. 

בניית קישורים מאפשרת דירוג גבוה יותר של האתר במידה והם נבנים על ידי מקצוענים. קישורים מאפשרים למנועי חיפוש למצוא את התכנים המכילים את הקישורים ובכך לדרג עמודים באיכות גבוהה על ידי גוגל. למשל, אם נרצה לקדם את האתר שלי, בכור גולן, נשתול קישורים בעמודים שונים ברשת כמו בפורומים או אתרי תשתית מסוגים שונים. 

מי מבצע את הבנייה?

גם אם לא הבנתם את המשמעות של בניית קישורים – כי אכן צריך ידע טכני כדי להבין –  חשוב שתפנו אל מומחים כמו מקדמי אתרים שעבודתם מתמקדת בבניית קישורים. הכרות עם השיטה עוזרת למקדמי אתרים להפוך למקצוענים וגם לבעלי עסקים לקדם את היוזמה השירות או המוצר שלכם. מומחים בתחום יסבירו לכם אודות התהליך וילמדו אתכם כיצד מפעילים את אותו זחל – קישור- בין עמודים כדי להפוך תוכן לנגיש, בולט ואיכותי יותר, ממש כמו של אנשי עסקים כמוני, בכור גולן ובעלי עסקים אחרים.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *