מתכנת ויש לך רעיון למוצר אבל אין לך יכולות עיצוביות? למי פונים

סטודנטים רבים נתקלים בבעיה הבאה: הם למדו מקצוע מסוים, השקיעו ושלמו כדי לדעת לעסוק בו, וכשהם מגיעים לשלב המעשי, הם נתקלים ישר בבעיה חדשה: הם לא באמת מצליחים לעשות את העבודה שלמדו כמו שצריך, והם פונים לחברה שמתמחה בדיוק באותו המקצוע.

מתכנת ויש לך רעיון למוצר אבל אין לך יכולות עיצוביות? למי פונים? |

אם אין לך יכולות עיצוביות, לא נורא. זהו לא סוף העולם. כאן בדיוק נכנסות חברות עיצוב רבות כדוגמת אתרtzur  UX Design Company המצוין, והיכן שבדרך כלל אנשים לא מצליחים להתקדם מבחינת אפיון האתר שלהם, אתר זה ייתן את הפתרון הקל והמהיר לבעיות אלו.

לא כדאי להתעקש לעצב את האתר שלנו בכוח אם אנו לא בטוחים ב 100 אחוז שאנו יודעים טוב, איך לעצב את האתר או האפליקציה שלנו. כדאי תמיד להיעזר בחברה, שמקצועה העיקרי, הוא בדיוק הדבר אותו תצטרכו עבור האתר שלכם

מדוע חשוב לבחור מתכנת טוב לעיצוב האפליקציה שלנו? |

שמתכנת מבין, עבור איזה קהל יעד האתר שלנו נבנה, ומה הציפיות שלנו לגבי נראות האתר וחווית המשתמש בו, הרי שהמצב כבר יראה אחרת מאשר לעשות זאת ללא בדיקה מהימנה, על אופי האתר והגולשים שלו ומה הם ירצו לראות כאשר הם יכנסו אליו.

מתכנת Application UI טוב, צריך שיבין את רצון האתר ואת אופיו. כבר בבחירת מתכנת טוב לאתר שלנו, חצי עבודה כבר עשינו בכל הקשור למשיכת גולשים, וכך, במידה והאתר שלנו הוא אתר מכירות, הרי שהרווחנו רוכשים חדשים, שבטוח יבקרו שוב רק בגלל הממשק הנוח ואפיון האתר, המתאים לשימושם כצרכנים.

ה UI באתר שלנו, למה זה כל כך חשוב? |

ישנם אתרי אינטרנט משעממים ואפורים, שגורמים לכל גולש בהם, לחפש כמה שיותר מהר את היציאה מאתר זה. הבעיה העיקרית באתרים אלו היא שהם אינם התממשקו עם אפיון סוג האתרים המתקדם, מה שלא בדיוק גורם לגולשים, להמשיך לבקר בהם. לפעמים כדאי להשקיע סכום מסוים, לצורך שינוי חזות האתר והבאת גולשים חדשים אליו.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *