איך תדעו איזה גודל של מיטה זוגית אתם צריכים לקנות

התחתנתם? מחליפים מיטה זוגית? מגיע לכם מזל טוב. רגע לפני שאתם רצים לחנות נרגשים, כדאי לשים לב לפרטים. מאיזה מיטה זוגית תהנו יותר? צרה או רחבה? מה הגודל שהכי יתאים לכם?

היום אפשר למצוא באמת הכל. אבל בלי לשים לב, אתם יכולים ליפול על מיטה צרה מידי. כמובן שאולי במונחים סטנדרטיים זה לא נקרא מיטה צרה, אולי אפילו לא קרוב לזה, אבל מה לעשות שבשינה אתם מתפרסים על המיטה עם רגליים וידיים לצדדים.

יש אנשים שהם בדיוק הפוך. בשינה הם מתכרבלים כמו תינוק ככה שהם יכולים עקרונית לישון לרוחב של המיטה, אנשים כאלו לא צריכים מיטה רחבה.

הנה כל השיקולים שעליכם לקחת בחשבון.

 

איך לבחור מיטה זוגית מתאימה?

כדי שהמיטה הזוגית תתאים צריך לחשוב לא רק על השינה, אלא גם על החדר שאתם נמצאים בו. יכול להיות שראיתם מיטה גדולה ויפה, ממש בא לכם עליה, אבל הבעיה היא שלא חשבתם איך היא נראית בתוך החדר שלכם.

מיטה גדולה מידי בחדר קטן, עשויה אולי לתת לכם שינה טובה, אבל צפיפות נוראית למשך כל היום. חשוב לוודא שהמיטה במרכז החדר ואתם ובני או בנות הזוג שלכם יכולים לגשת למיטה, כל אחד מהצד שלו.

לעומת זאת, אם אתם רוצים מרחב על המיטה ושינה צפופה אחד ליד השני לא מתאימה לכם, אולי כדאי שתבחרו מיטה יותר רחבה מהקלאסית, ככה תרגישו חופשיים לזרוק את הידיים והרגליים לצדדים בזמן שאתם ישנים.

לסיכום וסיום, בחירת מיטה זוגית כדאי לעשות בהתייעצות מלאה עם בן הזוג. חשבו האם אתם אוהבים לישון בצפיפות יותר או ברווח? מה גודל החדר והאם המיטה לא תהפוך אותו לצפוף?

 

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ והצעת מחיר משתלמת – ר.א ריהוט רהיטים בהתאמה אישית.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *