תיקון אייפון

תיקון אייפון
חברת אפל כבר שנים מספקת לנו חידושים מעולם הטכנולוגיה ולא מפסיקה להפתיע. בשנת 2007 אפל הציגה לעולם מכשיר טלפון ייחודי עם ממשק חכם ומתקדם מאוד שהצליח להדהים את כל המבקרים. מאז, החברות המתחרות מנסות לייצר דגם דומה למקורי, אך לעולם לא יצליחו ליצור אבטיפוס מושלם כמו האייפון. בישראל, אומנם הבהלה התעכבה מעט, אך עם הזמן היה ניתן לראות כי אף אחד לא נשאר אדיש מול האייפון והרכישות מתגברות. בתחילת שנת 2010 כ-110,000 תושבים בישראל כבר החזיקו אייפון ומאז זה רק מתעצם. מאחר ולרוב התושבים בארץ יש פלאפון חכם, הוקמו מעבדות רבות המתמחות בעיקר במכשיר האייפון, מעניקות שירות של תיקון אייפון, מכירת חלקי חילוף לאייפון ועוד.

חלקי חילוף לאייפון

כאשר האייפון החל אתתיקון אייפון דרכו בארצות הברית , אנשים פחדו לרכוש אותו מכוון שבישראל לא ממש הכירו את המכשיר ולא היו מספיק מעבדות שמחזיקות חלקי חילוף לאייפון או עושות תיקון אייפון. אך כיום, כאשר האייפון הפך להיות מאוד פופולארי בקרב המבוגרים והצעירים, אין חשש מלרכוש את המכשיר. אפל משיקה בכל שנה אייפון חדש ומשפרת אותו על ידי מערכת הפעלה חדשה, מצלמה איכותית יותר, אפליקציות נוספות, סוללה עם חיים ארוכים יותר וכדומה. במעבדת האייפון תוכלו לרכוש חלקי חילוף לאייפון המקורי וליהנות מאייפון כמעט חדש בלי לרכוש מכשיר חדש. במעבדת האייפון עובדים אנשי מקצוע יסודיים, אנשי מעבדה מקצועיים שמעניקים לכל מכשיר יחס אישי ופותרים כל בעיה אפשרית.

אביזרים נלווים

במעבדה, מלבד חלקי חילוף לאייפון, תוכלו לרכוש אביזרים לאייפון כגון: כיסוי מגן, מדבקה לשמירת המסך מפני שריטות, מטענים, דיבורית לרכב, מעמד נוח, אוזניות, תוספת לסוללה וגם לקבל הסבר על אפליקציות מיוחדות. כל לקוח שמגיע אלינו יוצא מרוצה, זאת מאחר כי אנחנו מאמינים בשביעות רצונו של הלקוח ובשירות אדיב ומקצועי.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *