הדפסת צקים בבית דפוס- אפשרי וכדאי

כל בית עסק עומד בפני דילמה הנוגעת לעניין הצ'קים של בית העסק. ניתן כיום להזמין צ'קים לבית העסק מהבנק, כפי שלקוחות פרטיים מזמינים את הצ'קים שלהם דרך הבנק או פשוט לבחור בבית דפוס לצורך הדפסת צ'קים. על אף שלכאורה הדבר הפשוט ביותר הוא פשוט להזמין פנקסי צקים מהבנק, חשוב מאוד לדעת שכאשר מדובר על עסקים, דווקא הבחירה של הדפסת צקים בבית דפוס היא דבר טוב ויעיל אותם עבורם.

 

מדוע לבחור בהדפסת צקים בבית דפוס?

כאמור, על אף שכיום ניתן להזמין צקים בבנק, מכיוון שמרבית העסקים זקוקים לכמות משמעותית של צקים, הבחירה להזמין אותם מהבנק תעלה להם דמי תיווך של הבנק. את דמי התיווך המדוברים אפשר לחסוך על ידי פנייה ישירה לבית דפוס לצורך הדפסת הצקים עבור העסק. בית דפוס אשר מקבל הזמנה מעסק כלשהו בנוגע להדפסת צקים עבורם, מבצע את העבודה בצורה המדויקת והאיכותית ביותר כך שתוך פרק זמן קצר תוכלו לקבל את הצקים שלכם, מבלי לשלם עמלה על תיווך הבנק. מעבר לכך, לצקים שמודפסים עבור עסק ישנם מגוון יתרונות שונים מלבד החיסכון הכלכלי הכרוך בהם:

  1. יתרון ראשון נוגע לבטיחות של הצקים המדוברים. מדובר על צקים מקוריים שבלתי אפשרי לזייף.
  2. שנית, מדובר על צקים שניתן לעצב באופן המותאם ללוגו של העסק או לכל דבר אחר שמאפיין את העסק, דבר שבהחלט יוסיף למיתוג של העסק.
  3. את הצקים המדוברים ניתן להדפיס על נייר איכותי.
  4. אין דבר טוב יותר מלשלם לעובדים שלכם או לספקים שלכם באמצעות צקים מיוחדים של בית העסק.

אם החלטתם ללכת על צקים לעסק שלכם בהדפסה של בית דפוס, חשוב מאוד שתבחרו את בית הדפוס המקצועי והטוב ביותר עבור מימוש מטרה זאת.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *