מי עושה שימוש במערכת SAP?

SAP

מערכת SAP היא מערכת שבאמצעותה מנוהל הקשר בחברה עם הלקוח. ממה חברה מרוויחה את הכסף שלה? התשובה פשוטה מאוד מכמה שיותר מכירות, ככל שחברה תמכור יותר כך היא תרוויח יותר. השאלה הקשה היא כיצד מגדילים את המכירות בחברה. התשובה היא שאחת הדרכים הטובות ביותר להגדיל מכירות בחברה היא באמצעות מערכת הSAP. מערכת זו עוזרת לנו לאסוך את כול המידע על הלקוח ולעשות בו שימוש מושכל לטובת החברה. בין המשתמשים במערכת ניתן למנות את הדרגים הבכירים ביותר בחברה, כגון המנכ"ל היכול לפקח על אנשי המכירות ולדעת בדיוק מה קורה בכול שלב ושלב במכירה. סמנכ"ל המכירות הצריך גם הוא להיות מעודכן בכול מה שקורה בתחום המכירות מכיוון שזה מקצועו. וכמובן אנשי המכירות המזינים את שלבי התקדמות המכירה. כול אחד מהגורמים הללו עושה שימוש רב במערכת וכך הוא דואג כי המערכת תהיה ברמה הגבוהה ביותר.

מה חשוב שיהיה במערכת SAP?

המערכת חייבת להחזיק במספר תכונות בכדי שהיא תהיה מערכת אמינה המאפשרת לנו לקבל ניתוחים ותובנות בזמן אמת על המתרחש בחברה. ראשית ככל שהמערכת מספקת יותר נתונים בזמן אמת ויותר דוחות על המתרחש בחברה, יכולת קבלת ההחלטות שלנו הרבה יותר גבוהה ואנו נקבל החלטות הרבה יותר מושכלות. שנית על המערכת להיות ממוקמת בענן בכדי שתהיה לנו גישה ממנה לכל מקום, אופן העבודה עמה יהיה הרבה יותר פשוט ויתרונות המערכת ייראו לכול עין. דבר נוסך שעל המערכת להחזיק בו הוא סנכרון עם מערכות הERP האחרות בחברה בכדי שנוכל לקבל תמונה כוללת על המתרחש בחברה ולהבין טוב יותר מה קורה בה. לבסוף המערכת צריכה לאסוף את כול הנתונים על המכירות בחברה כי זה ייעודה המרכזי.

חשיבות מערכת SAP לאנשי מכירות

מערכת SAP מאפשרת לאנשי המכירות להתנהל בצורה הרבה יותר טובה וזה אחד היתרונות הגדולים שלה. העובדה כי ניתן להתנהל עם המערכת בצורה הזו מאפשרת לאנשי המכירות לדעת באיזה שלב נמצאת כול מכירה שלהם ולקבל החלטות הרבה יותר חכמות בנוגע ללידים שקיבלו ולמכירות שמתנהלות באותו רגע אצלם. עובדה זו מאפשרת גם לאנשי המכירות לשתף מידע ולחלוק תובנות בנוגע למכירות של כול איש מכירות וכך לסייע אחד לשני במכירות שלהם. אלו הם יתרונות עצומים המאפשרים לאנשי המכירות להגדיל את המכירות שלהם ולמכור הרבה יותר טוב את מוצרי החברה וכך לשפר את התוצאות הכספיות של החברה.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *