5 סיבות טובות לבחור בשרתים וירטואליים

שרתים וירטואליים

זה ממש לא משנה אם אתם רוצים לבנות אתר מושקע ואיכותי, אם אתם סטארטאפיסטים שעובדים על תוכנה חדשה ופורצת דרך, אם העבודה שלכם מחייבת אתכם לאחסן מידע רב על מחשבים או כל סיבה אחרת שהיא – אם אתם עובדים עם מידע רב על מחשבים, אתם צריכים לאחסן אותו במקום מסוים. הדרך המסורתית היא לעשות זאת על גבי שרת פיזי, אך בשנים האחרונות נראה כי דווקא האחסון על שרתים וירטואליים תופס תאוצה ויש לכך כמה סיבות טובות מאד. בואו נדבר על חמש מהן.

אחסון ללא הגבלה

כשאתם רוכשים שרת פיזי, אתם יודעים ששטח האחסון הוא מוגבל ולפעמים זה יכול לעצור אתכם באמצע תהליכים חשובים ולאלץ אתכם למצוא פתרונות חדשים. לעומת זאת, האחסון על גבי שרתים וירטואליים הוא בלתי מוגבל ותוכלו פשוט לבחור לפי הצרכים שלכם בכל פעם. לשרתים וירטואליים יש לא מעט יתרונות וזה ככל הנראה אחד המשמעותיים שבהם.

גיבוי למידע

אתם כבר בטח יודעים כמה מאתגר לשמור על כל המידע וכמה זה מסוכן כאשר מידע אובד מסיבות שונות. אחסון בשרתים איכותיים עם שירות מקצועי, מאפשר בין היתר גיבוי מלא לכל הקבצים שלכם, כך שאתם יכולים להיות שקטים גם במקרי החירום בהם מידע נעלם.

חיסכון כספי

השימוש בשרתים וירטואליים עובד עם חבילות ברורות בתשלום חודשי. אתם יכולים לבחור בחבילה מסוימת ולשלם בדיוק על שטח האחסון שאתם צריכים ולשנות את החבילה לפי הצרכים.

חיסכון במקום

לעומת שרת פיזי, המאלץ אתכם למצוא לו מקום בבית או במשרד שלא תמיד קיים, שרתים וירטואליים לא מצריכים מיקום פיזי כלל.

שירות ותמיכה

כאשר אתם משתמשים בשרת פיזי, אתם למעשה האחראיים הבלעדיים על התקינות לאחר תקופת האחריות ואם יש תקלה אתם אלו שתצטרכו לטפל בה. לעומת זאת, שרתים וירטואליים מתופעלים על ידי חברות חיצוניות ואם תבחרו בחברה מקצועית, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו מענה בכל שלב במידה וישנן בעיות.

השרתים הווירטואליים הופכים לפופולריים יותר מיום ליום ואלו הסיבות העיקריות לכך. מומלץ בהחלט לנסות בעצמכם.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *