5 סיבות מדוע האתר שלכם לא מופיע בגוגל

השקעתם, למדתם, קיבלתם הסברים ובסופו של דבר בניתם לעצמכם את האתר שדמיינתם לעצמכם. הכל מסודר, ערוך ועבר הגהה בכדי להציג את המוצרים שלכם ברמה הגבוהה ביותר. לאחר שסיימתם לבנות את האתר, ממש כמו כל אדם אחר שבנה אתר, מיד רצתם לגוגל לבדוק איך הוא נראה בתצוגה וגיליתם שהוא לא מופיע. 

מבולבלים? באנו לעשות לכם לסדר.

הנה 5 סיבות מדוע האתר שלכם לא מופיע בגוגל

האתר שלכם חדש מדי

נכון שגוגל הוא מנוע חיפוש המהיר והשימושי בעולם אך גם מנוע חיפוש כמו גוגל צריך את הזמן שלו כדי להכיר את האתרים החדשים המבקשים להצטרף אל האינדקס שלו. מכיוון שהאתר שלכם חדש, אין בו די פריטים שיסייעו לגוגל לזהות אותו במהרה. עזרו לו עם קניית קישורים חיצוניים.

האתר שלכם ישן מדי

אתרי אינטרנט נבנים משחר האינטרנט ואם מאז שבניתם אותו אי אז לפני 20 שנה, ייתכן ויהיו לכם דברים לעדכן בכדי לאפשר לגוגל למצוא אתכם. אם האתר שלכם לא מאונדקס, גוגל לא תמצא אתכם. לכן תרצו לעדכן את האתר שלכם ככל שניתן בכדי לראות את האתר שלכם מופיע בגוגל.

האתר שלכם לא עומד בהנחיות

מגוון הנושאים שאתם יכולים למצוא בגוגל הוא רחב כל כך שלא תוכלו לחשוב על כולם. עם זאת, לגוגל חשוב שתשמרו על התקנות במנוע החיפוש. במידה ולא עמדתם בתקנות, גוגל לא תראה אתכם בחיפושים עד שלא תיישרו את דרככם ותעמדו לצד התקנות של גוגל. 

האתר שלכם אינו מותאם לחיפוש

אנחנו מדברים על פעילות ה-SEO המתבצעת עבור האתר שלכם. אם אתם לא מוצאים את האתר שלכם כך שהגעתם למצב בו אתם מחפשים למה אתם לא מוצאים אותו, אתם לא מקדמים את האתר שלכם בצורה נכונה. 

אתם עושים שימוש לא נכון במילות המפתח

חלק מאוד חשוב בתהליך קידום אתרים מקצועי של האתר שלכם הוא הטמעת מילות חיפוש מדויקות שיגרמו לגולשים למצוא את האתר שלכם כאשר הם מחפשים דבר מה. מכיוון שמילה אחת כמילת חיפוש יכולה ליצור תחרות גבוהה בתחום האתר שלכם, ייתכן ותרצו מילות מפתח ארוכות יותר בעלות 3 מילים לפחות.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *